۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۷ تير

سخنگوی دولت گفت: با آیین‌نامه اخیر، واردات خودرو به شرطی که سال ساخت آن از ۲۰۱۹ به بالا بوده و استانداردهای مد نظر را داشته باشد برای همه ایرانیان مجاز شد.

مسعود پزشکیان وزیر دولت اصلاحات بود که برغم عدم وعده اقتصادی، زندگی مردم رابهترکرد!(شعاری که داده نشد، اما عمل شد. نگارنده، نخست پائیز ۸۷) اینک خودش؛ وعده بهبودزندگی مردم را داده است. آیا مخالفینش میگذارندکه اوموفق شود یا خیر؟

محمد میرعرب- دکترای مدیریت

واریز حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی طبق روال معمول بر اساس حروف الفبا از امروز در تهران و شهرستان‌ها آغاز شده و تا پایان روز ۳۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت.

بازار ارز از زمان انتخاب پزشکیان به عنوان رئیس جمهور منتخب دستخوش تغییرات زیادی شده است به طوری که امروز دلار وارد کانال 57 هزار تومان شد.

سی و هفتمین حراج شمش طلای مرکز مبادله ایران فردا سه شنبه (۱۹ تیرماه) برگزار می‌شود.

وجود لایه‌ها، گذرگاه‌ها و چاکراه های متنوع در اقتصاد از یک سو و جذابیت دستیابی آسان و بدون دردسر به منابع اقتصادی کلان و یک شبه ره صد ساله یا هزار ساله را طی کردن، مقوله اقتصاد را به یکی از چالشی‌ترین و پربحث‌ترین مقولات در عصر حاضر تبدیل کرده است.

از صبح امروز شانزدهم تیر ماه با اعلام پیروزی پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری، نرخ ارز به ویژه دلار و یورو در بازار در حال ریزش است.

قیمت خانه های تهران اردیبهشت و خرداد امسال به ترتیب متری سه میلیون و ۱۲۰ و یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومان بالا رفت و از مرز متری ۸۵ میلیون رد شد.

امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,758 تومان خرید و فروش شد.

لطفا شکیبا باشید...