کد خبر : 622981 تاریخ : ۱۴۰۳/۳/۱۲ - 11:53
ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر مس رفسنجان تیم پرسپولیس در حالی به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت که در این دیدار هیچ بازیکن محرومی نخواهد داشت و سعید صادقی تنها بازیکن مصدوم این تیم محسوب می‌شود.

نتایج خوب پرسپولیس در بازی‌های اخیر و کسب چند برد متوالی، سبب شده تا اوسمار نسبت به ترکیب اصلی خود اعتماد داشته باشد و فردا بازیکنان باتجربه خود را برای کسب آخرین برد فصل، به میدان خواهد فرستاد.

دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند همچون بازی‌های قبلی در درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت و امیدوار است سیزدهمین کلین شیت خود را با ششمین جام قهرمانی همراه کند. کلین شیت او نصف راه قهرمانی خواهد بود و سرخپوشان برای فتح جام تنها به یک گل نیاز خواهند داشت.

* دفاع وسط: حسین کنعانی و گئورگی گولسیانی که بعد از مصدومیت پورعلی‌گنجی به زوج ثابت خط دفاعی تبدیل شده‌اند، در این دیدار هم به میدان خواهند رفت و امیدوار هستند که اولین جام را در کنار یکدیگر لمس کنند.

* دفاع کناری: دانیال اسماعیلی‌فر و عبدالکریم به عنوان دو یار رونده و نفوذی در پست دفاع راست و چپ بازی خواهند کرد. این در حالی است که دانیال در بازی قبلی خانگی پرسپولیس بعد از یک اشتباه نمایش درخشانی داشت و حالا به دنبال تکرار این نمایش خواهد بود.

هافبک: سروش رفیعی و مسعود ریگی به احتمال فراوان زوج مرکز میدان را تشکیل خواهند داد تا بار تجربی پرسپولیس در این بازی به اوج خود برسد. سروش که سابقه طولانی قهرمانی دارد، اما ریگی تا حالا جام لیگ برتر را بالای سر نبرده است. در بازی قبلی ریگی اشتباه خود را با یک گل دیدنی جبران کرد و توانست در مسیر قهرمانی اثر خود را بگذارد.

* وینگر: مهدی ترابی و اوستون اورونوف که ستاره اصلی پرسپولیس در این چند بازی بودند و بار تیم را به دوش کشیدند، در این دیدار هم وظیفه گلزنی و ساخت موقعیت را برعهده خواهند داشت. اگر پرسپولیس قهرمان شود، اعتبار بخش بزرگی از این موفقیت به آن‌ها خواهد رسید.

* مهاجم: در خط حمله عیسی تنها گزینه خط حمله پرسپولیس به شمار می‌رود و در این بازی هم نوک پیکان خط حمله را به خود اختصاص خواهد داد و پشت سر او امید عالیشاه گزینه جدی و جذاب تیم پرسپولیس خواهد بود.

ترکیب احتمالی

علیرضا بیرانوند
دانیال اسماعیلی فر
گئورگی گولسیانی
حسین کنعانی
عبدالکریم حسن
مسعود ریگی
سروش رفیعی
مهدی ترابی
اوستون اورونوف
امید عالیشاه
عیسی آل کثیر

منبع: همشهری