2023/10/04
۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۲ مهر
کشتی آزاد قهرمانی جهان| نتایج کامل آزادکاران در ۴ وزن اول؛ یزدانی با برد استارت زد

کشتی آزاد قهرمانی جهان| نتایج کامل آزادکاران در ۴ وزن اول؛ یزدانی با برد استارت زد

در روز اول مسابقات جهانی صربستان، ملی‌پوشان کشتی آزاد ایران در ۴ وزن نخست به روی تشک رفته‌اند.

مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان از صبح امروز با وزن کشی ۴ وزن اول برگزار شد و در ادامه ملی‌پوشان ایران به مصاف رقبا خواهند رفت که در ادامه نتایج کامل مسابقات این اوزان را می‌خوانید.

۶۱ کیلوگرم: رضا اطری

در وزن ۶۱ کیلوگرم که ۲۷ نفر حضور دارند، رضا اطری در دور اول استراحت کرد. او در دور دوم به مصاف کودای اوگاوا از ژاپن می رود.

۷۰ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی

در وزن ۷۰ کیلوگرم که ۳۰ نفر شرکت کرده اند، امیرمحمد یزدانی در دور اول به مصاف پاتریک اولنزین از لهستان رفت و با نتیجه 11 بر 1 به پیروزی رسید. او در دور دوم با برنده مبارزه میان ماگومد خانیف از آذربایجان و سنجر دوسجانوف از قزاقستان پیکار می کند.

۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی

در وزن ۸۶ کیلوگرم که مسابقات آن با حضور ۴۸ کشتی گیر برگزار می شود، حسن یزدانی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با لاورنس از استرالیا مبارزه می کند. دیوید تیلور قهرمان المپیک و جهان از آمریکا در طرف جدول قرار دارد و تا دیدار فینال با یزدانی روبرور نخواهد شد.

۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم که ۳۳ نفر حضور دارند، امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دزیانیس خرامیانکوف از بلاروس مصاف می دهد. طاها آکگول قهرمان جهان و المپیک در گروه زارع قرار دارد و تا مرحله نیمه نهایی با نماینده کشورمان روبرو نخواهد شد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/528521/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.