2023/10/05
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۳ مهر
کیومرث هاشمی در نزدیکی وزارت ورزش/ در انتظار صدور حکم سرپرستی
پس از استعفای حمید سجادی؛

کیومرث هاشمی در نزدیکی وزارت ورزش/ در انتظار صدور حکم سرپرستی

رئیس سابق کمیته ملی المپیک و یکی از گزینه های ابراهیمی رئیسی برای حضور در وزارت ورزش و جوانا، پس از استعفای حمید سجادی در آستانه حضور دوباره در ورزش قرار دارد.

به فاصله یک هفته پس از اعلام استعفای حمید سجادی از وزارت ورزش و جوانان و به دنبال مطرح شدن برخی گزینه ها برای جانشینی وی، رئیس جمهور برای انتخاب گزینه نهایی به جمع بندی رسیده است.

کیومرث هاشمی رئیس پیشین کمیته ملی المپیک گزینه نهایی رئیس جمهور برای تصدی سرپرستی وزارت ورزش است. این در حالی است که از چند مدیر ورزشی و غیر ورزشی به عنوان گزینه های جانشینی حمید سجادی نام برده می شد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد در نشستی که بین کیومرث هاشمی و ابراهیم رئیسی برگزار شده، وی به عنوان اصلی ترین گزینه حضور در وزارت ورزش موافقت رئیس جمهور را گرفته است.

با این حال زمان اعلام حکم کیومرث هاشمی برای حضور در وزارت ورزش مشخص نیست.

کیومرث هاشمی یکی از گزینه های اصلی ابراهیم رئیسی برای وزارت ورزش در آغاز کار دولت جدید بود اما در آخرین روزها گزینه نهایی تغییر کرد و حمید سجادی به عنوان وزیر ورزش معرفی شد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/517542/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.