2023/05/30
۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد
اهتزاز پرچم همجنس‌گرایان در باکو

اهتزاز پرچم همجنس‌گرایان در باکو

امام جمعه تبریز با اشاره به خبری مبنی براینکه سفارت انگلیس و آمریکا، پرچم همجنس‌گرایان را در ساختمان‌های خود برافراشته‌اند، گفت: ما شنیده‌ایم این سفارت‌‌خانه‌ها در بالای ساختمان خود در یک کشور اسلامی، پرچم همجنس‌گرایی را به اهتزاز درآوردند،این اقدام توهینی آشکار به ارزش‌های مسلمانان به ویژه مردم جمهوری آذربایجان است.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از فارس ، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در خطبه‌های نمازجمعه تبریز به خبر مبنی بر اینکه سفارت انگلیس و ایالت متحده اقدام به برافراشتن پرچم همجنسگرایان در ساختمان‌های خود کرده‌اند، توضیح داد: ما شنیدیم این سفارت‌ها در بالای ساختمان خود در یک کشور اسلامی پرچم همجنسگرایی را بالا آورده است که این اقدام توهینی آشکار به ارزش‌های مسلمان به ویژه مردم جمهوری آذربایجان است. 

وی ادامه داد: قطعا مردم متدین جمهوری آذربایجان و شاید مسوولان دولت آذربایجان هم از این اقدام عصبانی هستند؛ البته  بخشی از یک طرح برای حساسیت‌زدایی از جامعه مسلمانان است، این گستاخی آشکار نسبت به آذری‌هاست. ما باید نسبت به این حرکات خزنده علیه هویت و ارزش و سنت‌های ملی هوشیار باشیم. 

 

 

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/516078/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.