2023/05/30
۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد
۸ زن از یک شوهر باردار شدند

۸ زن از یک شوهر باردار شدند

مردی ۶۳ ساله ای در کنیا پس از ازدواج اولش تصمیم به زندگی چندهمسری گرفت و اکنون ۸ زن و ۱۰۷ فرزند دارد.

به گزارش ستاره صبح آنلاین مردی به نام دیوید زاکایو کالوخانا ۶۳ ساله که در کنیا زندگی می کند، به لطف زندگی چندهمسری خود توانست در تیتر مجلات قرار بگیرد. این مرد دارای ۸ زن و پدر ۱۰۷ فرزند است!

مرد ۶۳ ساله ای به نام دیوید زاکایو کالوخانا که در کنیا زندگی می کند، اظهار داشت که پس از ازدواج اولش در سال ۱۹۸۷ تصمیم به زندگی چندهمسری گرفته است.

او با اعتقاد به اینکه او بیش از حد باهوش است که توسط یک زن هدایت شود، چاره کار را در چند همسری یافت.اکنون زندگی او با ۸ همسر و ۱۰۷ فرزند توجه ها را به خود جلب کرده است.

کالوخانا در مصاحبه با Sunday Nation گفت: «کسی مثل من نمی تواند توسط یک زن اداره شود.من به همسران زیادی نیاز دارم تا بتوانند هوش و ایده های من را مدیریت کنند. من برای تک همسری زیادی باهوش هستم!»

مردی که 8 همسر داشت

کالوخانا اظهار داشت که خانواده بزرگ او از طریق کشاورزی امرار معاش می کنند.

او با بیان اینکه هر ماه درآمد خود را بین همسرانش تقسیم می کند، گفت: «وقتی کشاورزی نمی کنم، کارهای کوچکی از جمله ساختن حصارهای سنگی در اطراف خانه های مردم انجام می دهم.تا زمانی که من زنده هستم، آنها هرگز گرسنه به رختخواب نمی روند.»

مردی که 8 همسر داشت

آسمبو، همسر اول کالوخانا، گفت: «من شوهرم را دوست دارم. حتی اگر همسر دیگری هم بیاورد، بخاطر این که او را درک میکنم ناراحت نمی شوم.او مردی مسئولیت‌پذیر است و هر کاری که انجام می‌دهد همیشه درست است.»

 

 

 

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/516052/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.