2023/05/30
۱۴۰۲ سه شنبه ۹ خرداد
انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد

انتخاب خودرو در سامانه یکپارچه آغاز شد

متقاضیان می‌توانند از امروز، چهارشنبه، سوم خرداد تا جمعه، دهم خرداد ۱۴۰۲ نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک ارسال شده است‌، می‌توانند از امروز چهارشنبه (۱۴۰۲/۰۳/۰۳) تا جمعه (۱۴۰۲/۰۳/۱۰) نسبت به ثبت‌نام اولیه به منظور تشکیل فهرست نوبت‌دهی (لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

امکان ثبت‌نام هر متقاضی که پیش از این در لیست نوبت‌دهی طرح اول سامانه یکپارچه و خودروهای وارداتی قرار گرفته‌اند، وجود ندارد مگر آن که انصراف خود را تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ در سامانه‌های مربوطه ثبت کرده باشد.

حسب ماده ۱۹ آئین‌نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی، اطلاعات معاملات خودرو به صورت یکپارچه در سامانه معاملات خودرو ذیل سامانه جامع تجارت وزارت صمت ثبت و شامل مالیات بر عایدی سرمایه می‌شود.

موعد تحویل برخی از محصولات پرتقاضا شرکت‌های خودروساز در سال ۱۴۰۳ خواهد بود.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/516031/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.