2024/02/23
۱۴۰۲ جمعه ۴ اسفند
جایزه یک میلیاردی برای همسرِ مدیرعامل همراه اول

جایزه یک میلیاردی برای همسرِ مدیرعامل همراه اول

مبلغ ۲۰ هزار یورو (حدود یک میلیارد تومان) به همراه یک گواهی از طرف کمیسیون ملی یونسکو به هر یک از برندگان کنگره زنان تاثیرگذار اعطا شد. برندگان این کنگره هفت نفر بودند.

به گزارش ستاره صبح آنلاین  در اختتامیه کنگره بین‌المللی زنان تاثیرگذار، از هفت نفر از زنان شرکت کننده با اهدای جایزه قدردانی شد. مبلغ ۲۰ هزار یورو (حدود یک میلیارد تومان) به همراه یک گواهی از طرف کمیسیون ملی یونسکو به هر یک از برندگان این کنگره اعطا شد

به گزارش  ایرنا، اولین جایزه خارجی به خانم لی محقق برجسته حوزه شیمی و استاد دانشگاه کشور تایلند تعلق گرفت.

جایزه دوم به سوده غفوری فرد دکترای ژنتیک پزشکی از ایران اهدا شد. او دختر حسن غفوری‌فرد نماینده پیشین مجلس، عضو سابق شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و همچنین همسر مدیرعامل همراه اول است.

او همسر خانم الینا از بانوان برجسته روسیه نفر برگزیده سوم بود و خانم زهرا امام جمعه از دانشمندان ایرانی نیز نفر چهارمی بود که از او در اختتامیه این مراسم تقدیر شد.

خانم مریا بتریز یونس بانوی تاثیر گذار آرژانتین هم نفر برگزیده پنجم بود که مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین مژگان زندی دارای مقالات مختلف حوزه شیمی و پلیمر هم دیگر زن تاثیرگذاری بود که در کنگره بین‌المللی تهران از او تقدیر شد. جایزه آخر نیز به پن‌آبه شیامی از چین تعلق گرفت.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/414071/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.