2023/02/05
۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
زلنسکی: جنگ اوکراین سال آینده پایان می‌یابد

زلنسکی: جنگ اوکراین سال آینده پایان می‌یابد

رئیس جمهور اوکراین پیشتر هشدار داده بود که جنگ احتمالا در زمستان ادامه می‌یابد و بار دیگر در بهار سال بعد شدت خواهد گرفت.

ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین اعلام کرد جنگ در این کشور سال آینده پایان می‌یابد.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از ایرنا، زلنسکی در پیامی ویدئویی که برای نشریه پولیتیکو ضبط شده بود، گفت: من فکر می‌کنم اوکراینی‌ها سال آینده نیز تاثیرگذارترین مردم خواهند بود، البته در زمان صلح.

پولیتیکو در مراسم بیست و هشتمین رتبه بندی سالانه شخصیت‌های تاثیرگذار جهان، زلنسکی را قدرتمندترین فرد اروپا معرفی کرد.

رئیس جمهور اوکراین پیشتر هشدار داده بود که جنگ احتمالا در زمستان ادامه می‌یابد و بار دیگر در بهار سال بعد شدت خواهد گرفت.

زلنسکی پیشتر در پیامی ویدیویی گفت: دشمن امیدوار است که از زمستان علیه ما استفاده کرده و سرما و سختی زمستان را به بخشی از ترور خود تبدیل کند.

وی افزود: به هر نحوی شده، این زمستان را هر چقدر هم سخت باشد، باید تحمل کنیم و ما آن را تحمل خواهیم کرد.

با آغاز فصل زمستان و ادامه حملات دو طرف درگیر در جنگ اوکراین، انتظار می رود با وجود تداوم کمک‌های غرب و سرد شدن هوا، آتش جنگ اندکی فروکش کند.

به گفته پنتاگون، آمریکا در آمادگی برای ورود به فصل زمستان به دنبال تامین مایحتاج این کشور شامل ده‌ها هزار پارکا (لباس ساخته شده از پوست حیوانات)، کلاه پشمی، چکمه و دستکش، ژنراتور و چادر است.

این در حالی است که جنگ اوکراین بر اروپا نیز تاثیر گذاشته است. آغاز زمستان در میانه بحران انرژی به شکل قطع مکرر برق کشورهای اروپایی را تهدید می‌کند و آنان را به اتخاذ تدابیر پیشگیرانه‌ای برای مدیریت وضعیت واداشته است.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/413220/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.