2023/02/06
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
وزیر کشوراغتشاشگران را مسئول همه خسارات دانست

وزیر کشوراغتشاشگران را مسئول همه خسارات دانست

وزیر کشور شرایط امنیتی شهرهای غربی کشور را آرام توصیف کرد و گفت که در این شهرها مراقبت از سوی دستگاه‌های مسئول انجام می‌شود.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از ایسنا، احمد وحیدی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت درباره وضعیت برخی شهرهای غربی کشور که اخیرا دچار ناآرامی شده بودند، اظهار کرد: وضعیت این شهرها آرام است و مشکلی ندارند. طبیعی است که جریان معاند، تروریست و تجزیه‌طلب خارج از مرزها دنبال این هستند که وضعیت این شهرها را بهم بریزند شرایط الان آرام است، ولی مراقبت از سوی دستگاه‌های مسئول انجام می‌شود.

وی یادآور شد: در سفر نخست وزیر عراق به همین مسأله اشاره و درباره آن صحبت شد، مهم این است که مراقبت شود که تلاش آن‌ها به نتیجه نرسد.

وزیر کشور درباره هدف تشکیل کمیته حقیقت‌یاب برای حوادث اخیر کشور توسط وزارت کشور، تصریح کرد: پیگیری حجم خسارات به افراد در ناآرامی‌ها ، پیگیری وضعیت افرادی که بی‌گناه جان خود را از دست داده‌اند و پیگیری افرادی که موجب ایجاد این مسائل شده‌اند، از وظایف این کمیته است. به استانداری ها هم ابلاغ شده و آنها در حال پیگیری هستند. جلساتی هم با حضور دستگاه‌های مختلف آغاز شده است.

وی ادامه داد: عمده خسارات، بلکه همه خسارات توسط اغتشاشگران وارد شده است. نیروی انتظامی هم اعلام کرده است، اگر کسی دچار خسارت شده و شکایتی دارد، به آن رسیدگی می کنیم. هنوز برآوردی از میزان دقیق خسارت‌ها نشده است.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/413071/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.