2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
عارف غلامی از بازی در استقلال محروم شد

عارف غلامی از بازی در استقلال محروم شد

عارف غلامی، بازیکن مطرح استقلال که توسط مدیران باشگاه استقلال به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده بود تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرین و بازی استقلال محروم شد.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از فرارو، عارف غلامی که از سوی مدیران باشگاه استقلال به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده بود، در تمرین آبی‌پوشان شرکت نکرد.

گفته می‌شود عارف غلامی به قصد شرکت در تمرین آبی‌پوشان به محل تمرین استقلال می‌رود، اما او را به زمین تمرین راه نمی‌دهند و می‌گویند به دستور باشگاه تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرین استقلال منع شده است.

گویا عارف غلامی اعلام می‌کند باید موضوع به صورت کتبی به او اعلام و ابلاغ شود و بیژن طاهری سرپرست استقلال پس از تماس با مدیران باشگاه، موضوع منع تمرین و بازی عارف غلامی را مکتوب می‌نویسد و نامه ممنوعیت حضور این مدافع در بازی‌ها و تمرینات استقلال تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه با امضای بیژن طاهری سرپرست استقلال تحویل عارف غلامی می‌شود.

عارف غلامی به دلیل فعالیت‌های اخیرش در فضای مجازی به کمیته انضباطی باشگاه احضار شده است.

با این حساب استقلال امروز در تقابل با فولاد خوزستان عارف غلامی را در اختیار ندارد.

یکی از نزدیکان باشگاه استقلال با تایید خبر جلوگیری از ورود عارف غلامی به محل تمرین استقلال گفت: تمام بازیکنان و مربیان ایرانی استقلال در ابتدای فصل در قراردادی که امضا کردند، تعهد داده اند فعالیت شان در فضای مجازی کنترل شده باشد و در شبکه‌های اجتماعی کاری نکنند که باشگاه آسیب ببیند. فعالیت‌های اخیر عارف غلامی با تعهدی که داده، منافات دارد و ابتدا باید در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شود.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/402084/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.