2023/10/05
۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۳ مهر
علی کریمی و سلبریتی‌ها باید هزینه خسارات روزهای اخیر را پرداخت کنند/ مهران مدیری و امثالهم از صدا و سیما درآمد میلیاردی کسب می‌کنند اما علیه نظام فعالیت می‌کنند/ سلبریتی ها در ماجرای حجاب به صورت نظام چنگ انداختند
ارگان رسانه‌ای نزدیک به نیروهای انقلاب:

علی کریمی و سلبریتی‌ها باید هزینه خسارات روزهای اخیر را پرداخت کنند/ مهران مدیری و امثالهم از صدا و سیما درآمد میلیاردی کسب می‌کنند اما علیه نظام فعالیت می‌کنند/ سلبریتی ها در ماجرای حجاب به صورت نظام چنگ انداختند

ارگان رسانه ای نزدیک به نیروهای انقلاب با انتشار یادداشتی نوشت: افرادی چون مهران مدیری که از بیت‌المال صداوسیما ارتزاق میلیاردی می‌کند و برخی از مجموعه‌های اقتصادی و فرهنگی نیز با نمایش ذات و اعتقادات واقعی خود بر علیه نظام اسلامی فعالیت ‌هایی را انجام دادند.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از سایت دیده‌بان ایران؛ ارگان رسانه ای نزدیک به نیروهای انقلاب با انتشار یادداشتی نوشت؛ این روزها با نگاهی به صفحه‌ی بعضی سلبریتی‌های هنری و ورزشی مشاهده می‌کنیم در حال انتشار مطالبی هستند که در آن به تهییج معترضین می‌پردازند و حتی ابایی از توهین به نیروانتظامی کشور ندارند.

عده‌ای از این افراد مرعوب اکانت‌های فیک منافقین و برخی مردم فریب‌خورده شده اند و از ترس کاهش محبوبیت به صورت نظام و انقلاب و اسلام چنگ می‌زنند و برخی دیگر همراه با دشمنان قسم خورده نظام به تمام معنا مردم را برای اغتشاش تحریک و حتی آموزش‌هایی به مخاطبان خود ارائه می‌دهند.

بنابر گزارش دیده بان ایران روز پلاس نوشت: سردسته این سلبریتی‌‌ها فردی نیست جز علی کریمی، هرچند افرادی چون مهران مدیری که از بیت‌المال صداوسیما ارتزاق میلیاردی می‌کند و برخی از مجموعه‌های اقتصادی و فرهنگی نیز با نمایش ذات و اعتقادات واقعی خود بر علیه نظام اسلامی فعالیت ‌هایی را انجام دادند.

اما علی کریمی به عنوان آغاز کننده و یکی از بازیگران نقش‌های اصلی در تحریک مردم به اغتشاش و تخریب اموال عمومی است، وی که طبق شنیده‌ها در دبی حضور دارد و با انتشار مطالبی سعی در تشویق معترضین بر آشوب و اغتشاش دارد.آن‌هم آشوبی که منجر به آسیب به وسایل عمومی و بیت‌المال و نیروهای انتظامی کشور می‌شود.

بر اساس گزارش دیده‌بان ایران،  این ارگان رسانه ای طیف تندرو اصولگرایان پیشنهاد داد که خسارات وارده به بیت‌المال از اموال سلبریتی‌هایی که به تشویق مردم به آشوب پرداختند، پرداخت شود تا به سلبریتی‌ها فهمانده شوند آن‌ها در برابر صحبت‌ها و موضع‌گیری‌های خود مسئولند، هرچند برخورد قضائی با این اقراد لازم و از وظایف نیروهای امنیتی و قضایی است اما فعلا که خود این افراد در خارج از کشورند، اموالشان برای تامین ضررهای وارده به بیت‌المال که در دسترس است.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401826/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.