2022/10/07
۱۴۰۱ جمعه ۱۵ مهر
سناتورهای تندروی آمریکایی به گروسی درباره ایران نامه نوشتند

سناتورهای تندروی آمریکایی به گروسی درباره ایران نامه نوشتند

آن دسته از سناتورهای آمریکایی که به ضد ایرانی بودن معروف هستند طی نامه‌ای به مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با ادعاهای واهی و ضدایرانی خود را دوباره تکرار کردند.

چندین سناتور آمریکایی طی نامه‌ای به «رافائل گروسی» مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با تکرار برخی ادعاهای ضدایرانی، خواستار ادامه فعالیت‌های پادمانی این نهاد شده‌اند.

به گزارش ستاره صبح آنلاین به نقل از ایلنا، «جیمز ریش» سناتور جمهوری‌خواه ایالت آیداهو و عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا، «راب پورتمن» سناتور ایالت اوهایو و «مارکو روبیو» سناتورهای ایالت فلوریدا امضا کنندگان این نامه هستند.

در این نامه خطاب به گروسی آمده است: «از شما قاطعانه می‌خواهیم که پرونده این تحقیقات را تا زمانی که ایران پاسخ‌هایی شفاف در مورد مکان‌ها، مواد و فعالیت‌های موجود در آن ارائه دهد، باز نگه‌دارید».

در این نامه با ابراز نگرانی از احتمال احیای برجام ادعا شده است که طرف‌های مذاکره‌کننده، با امضای یک توافق هسته‌ای دیگر با ایران، در آستانه تکرار اشتباه‌های پیشین هستند.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401823/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.