2023/12/08
۱۴۰۲ جمعه ۱۷ آذر
روسیه از مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ محروم شد

روسیه از مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ محروم شد

باتوجه به اینکه شب گذشته با حکمی از سوی یوفا تیم ملی فوتبال روسیه، از حضور در مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ محروم شد همچنان روند آماده‌سازی و برگزاری اردوهای تدارکاتی ادامه می‌دهد.

به گزارش ستاره صبح آنلاین تیم ملی فوتبال روسیه با وجود محرومیت از میادین بین المللی همچنان به روند آماده سازی و برگزاری اردوهای تدارکاتی ادامه می‌دهد.

تیم ملی فوتبال کشورمان طبق اعلام فدراسیون فوتبال روسیه یکی از رقبای تدارکاتی آن‌ها به شمار می‌آید. در آخرین خبر در این زمینه والری کارپین سرمربی روس‌ها صحبت‌هایی را مطرح کرد.

کارپین، گفت: ما قرار است یک بازی دوستانه با ایران برگزار کنیم و ممکن این بازی در تاریخ ۱۵ یا ۱۶ نوامبر( ۲۴ یا ۲۵ آبان) در تهران یا دوحه برگزار می‌شود. هنوز بازی با بوسنی قطعی نیست. ما و بازیکنان تیم ملی شرایط سیاسی را دنبال نمی‌کنیم بلکه به کارمان ادامه می‌دهیم.

سرمربی روسیه بعد از محروم شدن از مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۴ درباره شایعات انتقالشان به کنفدراسیون فوتبال آسیا، گفت: در شش ماه آینده این انتقال ممکن نیست. البته این نظر من است. اگر این انتقال را برای چند سال آینده در نظر بگیریم احتمالش وجود دارد.

 

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401793/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.