2022/10/07
۱۴۰۱ جمعه ۱۵ مهر
تجمعات در قم؛ دستگیری حداقل ۲۰ نفر توسط نهادهای امنیتی

تجمعات در قم؛ دستگیری حداقل ۲۰ نفر توسط نهادهای امنیتی

خبرگزاری فارس در گزارشی درباره تجمعات اعتراضی در قم نوشت: اغتشاشگران به تخریت اموال مردم و دولت دست زدند و چند سطل زباله آتش زدند.

به گزارش ستاره صبح آنلاین، خبرگزاری فارس نوشت: به دنبال فراخوان تجمع برای اعتراض به مرگ مهسا امینی در شهر قم، از ساعت ۱۸:۳۰ حدود ۱۰۰ نفر با سردادن شعارهای تند و هنجارشکنانه، تجمعی را در خیابان شهید صدوقی شکل دادند که با حضور ماموران انتظامی و متفرق شدن افراد این تجمع پایان یافت.

اما از ساعت ۲۰ تجمع دیگری در ابتدای خیابان قائم با حضور حدود ۳۰۰ نفر آغاز شد. موج دوم تجمع با خشونت و تخریب اموال عمومی همراه بود.

اغتشاشگران ضمن شکستن شیشه‌های چند خودروی شخصی و یک خودروی سواری ناجا، تخریب یک ایستگاه اتوبوس، چندین تابلوی راهنمایی رانندگی و دوربین‌های مدیریت شهری و از جا در آوردن نرده‌های بلوار و آتش زدن چند سطل زباله، به نیروهای پلیس نیز سنگ‌پراکنی کردند.

پلیس بعد از اقدامات ساختارشکنانه معترضان با استفاده از گاز اشک‌آور اقدام به متفرق کردن آن‌ها کرد. بر اساس مشاهدات در این درگیری‌ها حداقل ۲۰ نفر توسط نهادهای امنیتی بازداشت شدند.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401787/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.