2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
پیشکسوت فوتبال مصر از کی‌روش عذرخواهی کرد

پیشکسوت فوتبال مصر از کی‌روش عذرخواهی کرد

باتوجه به اینکه بازگشت کی‌روش به ایران و سرمربی شدن او حواشی زیادی را به دنبال داشت، اما این عمل او موجب شد تا برخی از پیشکسوتان فوتبال مصر که به او انتقاد کرده بودند پشیمان شوند.

به گزارش ستاره صبح آنلاین، کارلوس کی روش قبل از نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورمان در تیم ملی مصر برای مدت ۷ ماه مربیگری کرد.

برخی از پیشکسوتان فوتبال مصر در زمان حضور کارلوس کی روش از این مربی انتقاد کردند. اما اظهارات اخیر روی ویتوریا سرمربی جدید مصر باعث شد تا منتقد کی روش از او عذرخواهی کند و پیشمان شود.

روی ویتوریا سرمربی جدید پرتغالی اعلام کرده بود که کارش را انجام می دهد و قول قهرمانی در آفریقا یا صعود به جام جهانی ۲۰۲۶ را نمی دهد.

منتقد کارلوس کی‌روش پشیمان شد

رمضان السید پیشکسوت فوتبال مصر از این اظهارات سرمربی تیم ملی ناراحت شد و گفت: اظهارات ویتوریا خطرناک است. آیا ما با تو قراردادی ۴ ساله امضا کردیم که می گویید قهرمانی در آفریقا و صعود به جام جهانی را تضمین نمی کنی؟

او که یکی از منتقدان کارلوس کی روش بود از سرمربی کنونی ایران عذرخواهی کرد و گفت: «کی روش وقتی مربی مصر شد قول صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ را داد. من باید بعد از اظهارات ویتوریا از کی روش در مورد نقدهای گذشته ام عذرخواهی کنم. چون حداقل او هدف بزرگی داشت ولی ویتوریا هدفی ندارد و باید از تیم ملی مصر برود.»

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401774/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.