2023/12/08
۱۴۰۲ جمعه ۱۷ آذر
اسکوچیچ سرمربی تیم ملی عراق می‌شود

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی عراق می‌شود

باتوجه به اینکه دراگان اسکوچیچ، یرمربی اسبق تیم ملی ایران از تیم ملی عراق پیشنهاد دریافت کرده است این سرمربی کروات پیشنهاد را بول کرده و به عراق می‌رود.

به گزارش ستاره صبح آنلاین، یکی از رسانه‌های کشور چند روز پیش به نقل از دراگان اسکوچیچ سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان اعلام کرد که این مربی کروات از تیم ملی عراق پیشنهاد دریافت کرد.

اما اسکوچیچ بلافاصله با انتشار پیامی در اینستاگرامش این مصاحبه را تکذیب کرد. سایت «ایرث نیوز» عراق امروز از پشت پرده پیشنهاد عراق به سرمربی سابق ایران پرده برداشت.

این رسانه عراقی نوشت: منبع آگاه از پشت پرده پیشنهاد فدراسیون فوتبال عراق به دراگان اسکوچیچ سرمربی برکنار شده ایران خبر داد.

این منبع آگاه خبر داد: دلالی با دراگان اسکوچیچ از زمان آغاز اختلافات در اردوی تیم ملی و کودتای بازیکنان علیه مربی کروات وارد مذاکره شد. فرد واسطه به اسکوچیچ پیشنهاد مربیگری در تیم ملی عراق را داد.

اسکوچیچ موافقت اولیه خود را با پیشنهاد هدایت عراق را اعلام کرد و به واسطه گفت در صورت برکناری از تیم ملی ایران راهی عراق خواهد شد.

مربی کروات بلافاصله بعد از اخراجش از نیمکت ایران با واسطه تماس گرفت ولی تلاش‌های او برای آوردن اسکوچیچ به تیم ملی عراق ناکام ماند چون عدنان درجان رئیس فدراسیون فوتبال عراق به حضور اسکوچیچ رضایت نداد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401760/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.