2022/12/09
۱۴۰۱ جمعه ۱۸ آذر
بازیکن سرخ‌پوش استقلالی شد

بازیکن سرخ‌پوش استقلالی شد

محمد مهدی مهدی‌خانی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس که در تیمش عملکرد قابل توجهی نداشت حالا مورد توجه سرمربی استقلال قرار گرفته و به احتمال فراوان به این تیم می‌رود.

به گزارش ستاره صبح آنلاین، محمد مهدی مهدی‌خانی که در پرسپولیس عملکرد قابل توجهی نداشت و نتوانست نظر مربیان را به خود جلب کند، مورد توجه ساکت الهامی قرار گرفت و به احتمال فراوان به تیم هوادار می‌پیوندد. این بازیکن از دیروز در تمرینات این تیم تهرانی حاضر شد و با مربیان گفت‌وگو کرد.

تیم هوادار با توجه به ضعفی که در خط حمله دارد به دنبال مهاجم است اما تا کنون نتوانسته بازیکن مورد نظر خود را جذب کند از این رو اخیرا با مهدی‌خانی وارد مذاکره شده و امیدوار است بتواند این بازیکن را به خدمت بگیرد. در گفت‌وگو اخیر این بازیکن با الهامی دو طرف به همکاری با یکدیگر مایل بودند و توافقاتی حاصل شد اما هنوز هیچ قرارداد رسمی بین طرفین امضا نشده است.

مهدی‌خانی در شرایطی مذاکرات جدی با تیم هوادار را دنبال می‌کند که محمدرضا خلغتبری نیز هنوز تیم ندارد و می‌تواند یکی از گزینه های مورد توجه ساکت الهامی باشد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401759/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.