2023/12/08
۱۴۰۲ جمعه ۱۷ آذر
مرز تمرچین، مرز رسمی تردد زائرین اربعین

مرز تمرچین، مرز رسمی تردد زائرین اربعین

امسال ، نخستین بار مرز تمرچین بعنوان یکی از گذرگاههای رسمی کشور برای تردد زائران اربعین حسینی انتخاب شده است.

به گزارش ستاره صبح آنلاین از آنجایی که تردد زائران از این پایانه برای نخستین بار صورت می گیرد، ایجاد برخی زیرساختها و اتخاذ برخی تمهیدات برای تسهیل ترددها ضروری به نظر می رسد.

کاک درویشی فرماندار پیرانشهر گفت :با توجه به اینکه این مرز برای اولین بار برای این موضوع در نظر گرفته شده نیازمند ایجاد بسترهای مناسب از جمله رفاه و بهداشت زایرین میباشد که در این خصوص با حضور مسئولین مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان جلساتی تشکیل و تمهیدات لازم اندیشیده شد

ازادی مدیر پایانه تمر چین نیز گفت : ایجاد موکبهایی در هردوطرف مرز و مراکز سیار بهداشت و درمان برای زائرین از تمهیدات اندیشده شده برای ارائه خدمات بهتر به زائران ست.

تردد روزانه بیش از ۱۵ هزار نفر زائر از این مرز در صورت تامین امکانات و بخصوص تسهیل در رفت و امد سبب رضایتمندی زوار خواهد شد که این موضوع  افزایش تردد زوار در سالهای آتی  را پی دارد و ظرفیت مناسبی برای رونق اقتصادی شهرستان  خواهد بود.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/401204/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.