2021/10/27
۱۴۰۰ چهارشنبه ۵ آبان
جزئیات جدید از واکسیناسیون خبرنگاران

جزئیات جدید از واکسیناسیون خبرنگاران

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درخصوص واکسیناسیون اصحاب رسانه و خبرنگاران توضیحاتی منتشر کرد.

به گزارش  ستاره صبح آنلاین، مطابق سند ملی واکسیناسیون و با هماهنگی انجام شده با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای تزریق واکسن اصحاب رسانه، فهرست ۲۳ هزار نفری خبرنگاران، اصحاب رسانه، اعضای خانه‌های مطبوعات در سراسر کشور، اعضای روزنامه‌نگار صندوق اعتباری هنر و ... برای معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و اموزش پرشکی ارسال شد.

 پیرو اطلاعیه قبلی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اخذ اطلاعات از صاحبان امتیاز و مدیران مسئول رسانه‌ها از طریق سامانه جامع رسانه‌های کشور و نیز اطلاعات خبرنگاران در صندوق اعتباری هنر و سامانه خانه‌های مطبوعات فهرست اسامی تهیه و ارسال شده است. بر اساس هماهنگی بعمل آمده طی روز‌های آینده، چگونگی مراجعه برای زمان بندی تزریق واکسن اعلام خواهد شد.

همچنین فهرست اسامی معرفی شده در راستای شفافیت منتشر می‌شود.

 بیش از ۴۵۰۰ رسانه شامل خبرگزاری‌ها، روزنامه ها، پایگاه‌های خبری و نشریات، از امکان ثبت مشخصات خبرنگاران خود برای واکسیناسیون در سامانه جامع رسانه‌های کشور برخوردار بودند. ضمنا با توجه به امکان افزایش سهمیه تزریق واکسن خبرنگاران، در روز‌های آتی، شیوه جمع‌آوری اسامی برای فهرست دوم خبرنگاران و اصحاب رسانه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

خبرگزاری صدا و سیما

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/225048/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.