2021/10/17
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۵ مهر
خاص‌ها توجهشون به المپیک هم خاصه

خاص‌ها توجهشون به المپیک هم خاصه

ندا حائری-طنزنویس

ستاره صبح آنلاین-عارضم خدمتتون که خداییش خودتون خجالت نمی‌کشید؟ خودتون وجدان درد نمی‌گیرید؟ شبا که می‌خواید بخوابید، وجدانتون سروصدا راه نمی ندازه که خجالت بکش و بلند شو خودتو جمع کن؟ چطوری دلتون میاد با زحمات شبانه‌روزی ما و با پول مالیات مردم افسرده و خسته بزرگ بشید و بعد چون از امکاناتتون راضی نبودین صحنه رو به نشانه‌ی اعتراض ترک کنید؟ مگه هتله؟ این همه براتون زحمت کشیدیم، بهتون لطف کردیم، زیر بال و پرتون رو گرفتیم، هر جا مدال گرفتین سریع اومدیم مدال‌هاتون رو ازتون گرفتیم که بذاریم توی ویترین خودمون و پزش رو به دروهمسایه بدیم، هی بهتون وعده‌های مختلف دادیم و به هیچ کدوم عمل نکردیم، مجبورتون کردیم با سخت‌ترین شرایط برید توی رینگ مسابقات و برنده بشید که به نام شما و به کام ما بشه جوایز رو برد و اون مدال‌های قهرمانی، آخرش این‌طوری باید جواب ما رو بدید؟
آخرش باید بی‌پناه و بی‌سرزمین و بی‌وطن بپرید وسط مسابقات و کارهایی رو بکنید که من حتی شرمم میاد راجع بهشون فکر کنم چه برسه به اینکه بخوام قلم نازنین و جذاب و خاصم رو براش بفرسایم!
فقط می تونم بگم واقعاً که! حق داشت اون آقای بازیگر خاص و هوشمند که گفت خانوما برای چی میرن زیر وزنه و از ظرافتشون کاسته می شه! اون موقع همچین روزهایی رو دیده بود اون انسان خاص. شما هیچ‌وقت نمی‌فهمید ما خاص‌ها چقدر خیر و صلاحتون رو می‌خوایم.
به‌جای اینکه درس بگیرید و یه کم رشد مثبت کنید همش دنبال حاشیه هستید؛ ولی بدونید و آگاه باشید که همونطور که همون بازیگر خاص گفته این شلوغ‌بازیا راه به‌جایی نمی‌بره و دردی رو از کسی دوا نمی‌کنه. (خدایی ببین چقدر دارم ازت دفاع می‌کنم، هرچی گرفتی نصف نصف) خلاصه که اینم از المپیکتون و مدال گرفتناتون. آخرشم توی رشته‌ خاصی مدال گرفتیم! الکی که نیست! وگرنه شما برو بشین لب دریا و تلاش کن مرغ دریایی بزنی اگه تونستی حتی به سنگ‌های کف رودخونه هم نزدیک بشی! نمیتونی دیگه! چون تمرین نداری.
این روزهام که دیگه خدا رو شکر به همت همکاران خاص من در سمت‌های بالای مدیریتی دیگه رودخونه‌ خاصی هم وجود نداره و همه‌ جانوران ساکن تالاب‌ها و رودخونه‌ها یا مهاجرت کردن و یا عمرشون رو دادن به ما که اضافه کنیم به عمر پر خیر و برکتمون. واقعاً دست‌مریزاد باید گفت! کار هرکسی نیست این‌طوری خشکسالی، کم‌آبی و کم برقی به ارمغان آوردن‌. البته ما خواص چون تک‌خور نیستیم کاملاً اذعان داریم که این خدمات بی‌سابقه‌ای که انجام شده حاصل دهه‌ها تلاش بوده و هیچ‌وقت یک گروه به‌تنهایی نمی‌تونن این همه بی‌چیزی رو به ثمر بنشونن. فقط کاش شما مردم عامی که فقط مصرف‌کننده‌ پول مالیات ما هستید (البته ما که به دلیل خدمات ارزند‌مون معافیم از مالیات ولی دلیل نمیشه‌) کمی بیشتر فکر کنید و کمی خیلی بیشتر قدردان زحمات ما باشید و انقدر الکی غر نزنید و شلوغ‌بازی درنیارید و ما رو مجبور به استفاده از دمپایی‌های ابری خیس و حتی خشکمان نکنید. به خدا خسته شدیم انقدر دمپایی‌ها را هم به‌پای شما عوام زدیم و هم به کله‌های تهی‌تان شاید که کمی تفکر پیشه کنید و دست از سر ما بردارید!

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/224988/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.