2021/11/29
۱۴۰۰ دوشنبه ۸ آذر
ماشین سازی تبریز به لیگ دسته اول سقوط کرد

ماشین سازی تبریز به لیگ دسته اول سقوط کرد

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در فاصله سه هفته مانده تا پایان رقابت های لیگ برتر به دسته اول سقوط کرد.

به گزارش ستاره صبح آنلاین-البته پیش از اینکه این ماجرا با توجه به اعداد و ارقام جدول رده بندی رسمی شود، همگان سقوط ماشین سازی را پیش بینی می کردند. سبزپوشان که مانند تراکتور با یک مالک مشترک به رقابت های لیگ بیستم وارد شده بودند، شروع خوبی با وحید بیاتلو نداشتند و این مربی جوان که شرایط را مساعد برای ادامه همکاری نمی دید، خیلی زود تصمیم به کناره گیری گرفت.


در ادامه نوبت به سعید اخباری رسید تا هدایت سبزپوشان را عهده دار شود ولی او هم فرصت کمی در این تیم داشت و مدیران باشگاه سراغ مهدی پاشازاده رفتند که حضور او هم دوامی نداشت. پس از استعفای مهدی پاشازاده نیز چند هفته ای شاهد اوضاع بی سرو سامان در اردوی ماشین سازی بودیم تا اینکه درنهایت علیرضا اکبرپور هدایت سبزها را در هفته های پایانی در اختیار گرفت و توانست شخصیت خوبی به نماینده تبریز در هفته های پایانی ببخشد.


با روندی که ماشین سازی فصل را اغاز کرده بود، سقوطش قطعی بود ولی پس از چند هفته که این موضوع با نتایج ضعیف تیم های انتهای جدول به تعویض افتاده بود، درنهایت با پیروزی ذوب آن این سقوط شکل رسمی گرفت.


ماشین سازی در پایان هفته 27 ام رقابت های لیگ برتر 14 امتیاز کسب کرده و با توجه به 26 امتیازی شدن شاگردان مجتبی حسینی حتی اگر ماشین سازی هر سه بازی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، درنهایت می تواند به سایپا برسد که با 23 امتیاز دومین تیم در خطر سقوط مسابقات به شمار می رود.

"ورزش سه"،

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/194850/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.