2021/11/30
۱۴۰۰ سه شنبه ۹ آذر
هشدار انتخاباتی رئیس جمهور
گزارش

هشدار انتخاباتی رئیس جمهور

انتخابات ریاست جمهوری قرار است روز 28 خرداد برگزار شود انتخابات در حالی برگزار خواهد شد که کرونا همچنان روزانه جان مردم را می گیرد. به  همین دلیل رئیس جمهور گفته حفظ جان مردم نسبت به انتخابات اولویت دارد. 
رئیس جمهور با بیان اینکه در مسئولیت سنگین برگزاری انتخابات مهم 1400، حفظ جان مردم وظیفه اصلی و مشارکت حداکثری مسئولیت مهم دوم است، گفت: همه باید در رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در آینده تلاش کنیم تا بتوانیم بدون مواجه شدن با پیک جدید بیماری انتخابات را با حفظ سلامت مردم و مشارکت حداکثری برگزار کنیم. رئیس جمهور با بیان اینکه در مسئولیت سنگین برگزاری انتخابات مهم 1400، حفظ جان مردم وظیفه اصلی و مشارکت حداکثری مسئولیت مهم دوم است، گفت: همه باید در رعایت کامل پروتکل های بهداشتی تلاش کنیم. حسن روحانی روز گذشته در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اینکه بعد از اعلام صلاحیت نامزدهای انتخابات از سوی شورای نگهبان، تبلیغات انتخاباتی آغاز خواهد شد، گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری اجتماعات انتخاباتی در فضاهای سربسته ممنوع است و امسال باید تبلیغات حداکثری با اجتماع حداقلی باشد.روحانی با تاکید بر اینکه باید با حساسیت بیشتر و اعمال نظارت دقیق تر بر اجرای پروتکل های بهداشتی و مراعات از سوی مردم کاری کنیم که در ایام برگزاری انتخابات شرایط آرامی از نظر کرونا در کشور داشته باشیم، اظهار داشت: اگر در هفته های اول و دوم خرداد به خوبی پروتکل ها رعایت نشود  با پیک جدیدی مواجه می شویم، در آن صورت نمی توان انتخابات را با سلامت مردم برگزار کرد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/134115/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.