2023/02/01
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۲ بهمن
ورود سردار سعید محمد به انتخابات
گزارش

ورود سردار سعید محمد به انتخابات

ستاره صبح-بیشتر از چهار ماه به زمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ششم باقی‌مانده است. برخلاف دوره‌های گذشته که در حدود یک سال قبل شور و شعف انتخاباتی وجود داشت در این دوره به دلیل اینکه مخالفان اصلاحات کوشیدند تا دولت، مجلس دهم و شوراها را در نزد مردم بد جلوه دهند و بر سر راه اقدامات دولت و مجلس مثل عدم تصویب لوایح FATF که در دولت دوازدهم و مجلس دهم به تصویب رسید و اکنون حدود دو سال است که در مجمع تشخیص مصلحت نظام معطل‌مانده است و  مانع‌تراشی در بهبود روابط خارجی با غرب و ایالات‌متحده آمریکا گروه‌هایی از مردم از صندوق رأی دلسرد شده‌اند و متأسفانه نوعی مقاومت منفی در مشارکت دیده می‌شود. هرچند در ماه‌های گذشته اصولگرایان بر روی کاندیداتوری سید ابراهیم رئیسی متمرکزشده‌اند و قالیباف هم با سفرهای استانی خیز انتخاباتی برداشته است بااین‌وجود معلوم نیست کاندیدای نهایی اصولگرایان که خواهد بود. آیا سرانجام اصولگرایان در انتخابات 1400 پشت سر سید ابراهیم رئیسی یا سردار سعید محمد خواهند ایستاد. روز گذشته سعید محمد رئیس قرارگاه خاتم‌الانبیا از سمت خود استعفا داد و رسماً اعلام کاندیداتوری کرد.
به گزارش انتخاب، سردار سعید محمد اعلام کرد که از فرماندهی قرارگاه خاتم‌الانبیا استعفا داده است.سعید محمد در توییتر نوشت: ازآنجاکه احتمال دارد به دلیل حضور این‌جانب در فضای انتخاباتی شائبه‌هایی متوجه نهاد مقدس سپاه شود در راستای صیانت از سپاه و قرارگاه انقلابی- جهادی خاتم‌الانبیاء، از سمت خود استعفا می‌دهم. سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرتیپ دوم پاسدار سید حسین هوشی سادات را به سمت فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) سپاه منصوب کرد.فرمانده کل سپاه با قدردانی از زحمات و تلاش‌های سردار سرتیپ دوم پاسدار دکتر سعید محمد طی دوره تصدی فرماندهی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) وی را به‌عنوان مشاور فرمانده کل سپاه منصوب کرد.

 

لینک کوتاه: https://setaresobhonline.ir/content/103761/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.